KONST / Litografier / Litografi 8102081
nr 810 2081
Mona Huss Walin
(f. 1944), Sverige
Litografi, Mona Huss Walin (f. 1944), signerad, 653/750, bladets mått: 56x46
Kondition: löst blad
Mona Huss Walin, född i Stockholm 1944, svensk målare.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 25 februari 2013
kl 20:00:17
10/2 13:51:58